Dotaz na ,,Potvrzení uživatele,, v průběhu tisku

Toto fórum je věnováno sekci 3D Tisk na webu Sakul World.
  • Advertisement

Dotaz na ,,Potvrzení uživatele,, v průběhu tisku

Příspěvekod HonzaS » stř 22. kvě 2019 17:26:43

Zdravím všechny uživatele 3D tiskáren,
Jelikož jsem čerstvý majitel 3D tiskárny ENDER 3PRO, trápí mě několik neduhů, ale, co nejvíc a nenašel jsem na to nikde odpověď, chlapi, prosím vás, v průběhu tisku jakéhokoliv dílu, krom vzorového psa, mi extruder zajede do rohu a tiskárna čeká na ,, potvrzení uživatele,, po stisku tlačítka tiskárna pokračuje v tisku. S ohledem na to, že někdy trvá tisk dlouho, nemůžu neustále sedět u tiskárny a čekat až si vyžádá potvrzení. Je to vždy jednou během tisku, nezávisle na čase a procentech tisku.
Procházel jsem G-code originál od vzorového psa a moje G-cody vygenerované Slicerem , ale nenašel jsem kde si to má žádat uživatele.
Nenapadá vás někdo co v G-codu upravit, nastavit?
Děkuji všem.
Honza
Uživatelský avatar
HonzaS
Chcíplotina
Chcíplotina
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 22. kvě 2019 17:16:39

Re: Dotaz na ,,Potvrzení uživatele,, v průběhu tisku

Příspěvekod Sakul » stř 22. kvě 2019 23:55:10

Osobně by mě napadlo, že pokud má tiskárna detektor filamentu, ten jistojistě blbne a pak by to mohlo dělat tyto prasečiny. Takže pokud tam je, tak odpojit a nasimulovat, že je furt filament přítomen.
Tímto nechci tvrdit, že je to tím, ale dovedl bych si představit, že to tím být může.
Bohužel s těmito tiskárnami nemám zkušenost, ale co mám Anycubic i3, tam jsem ten detektor zrušil po hodině tisku, neb tak nepotřebnou funkci jsem dlouho nikde neviděl.
INFO:
Sakul WORLD: www.sakul.cz/
Sakul YouTube: www.youtube.com/user/sakulraider

Možnost příspěvku (Donate):
Patreon: https://www.patreon.com/sakul
PayPal: SakulRaider@seznam.cz
BU: 670100-2208863541/6210
Uživatelský avatar
Sakul
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1745
Věk: 43
Registrován: úte 30. bře 2010 18:13:08


Zpět na 3D Tisk


  • Advertisement

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron