Problém se zadáváním čísel v NGLE.(OCB,Trigger CD,FINNISH)

Oficiální editor vydaný společně s pátým dílem TR. Umožňuje tvorbu levelů pouze pro modifikovaný engin TR-4 TRLE.
Next Generation Level Editor. Jedná se o neoficiální update TRLE editoru. TRLE + NGLE Editor
  • Advertisement

Problém se zadáváním čísel v NGLE.(OCB,Trigger CD,FINNISH)

Příspěvekod Sabatu » sob 22. led 2011 22:41:14

Ahoj mam veliký problem v NGLE editoru.KKdyž chci zadat číslo třeba trigger for cd tak do male tabulky zadam číslo cd třeba 21,dam OK a vedle fialové kostičky znázornňující aktivaci triggeru na mapu je trigger for CD(0).Tom samé tam mam trigger for finnish(0).Když vložim ocb třeba na tethn spike 36(aby se vysunuli z podlahy,tak dám bežně na místo s pícháky triger a oni se po aktivaci vysouvají stejně ze stropu.Na numerologické klavesnici vedle page up a down pod Num Lockem se mi čísla nenapíšéí.Musim je zadávat pouze na písmeny jak je ě š č ř aj.Nevím hjestli je problem mé debility nebo chyba editoru(skoušel sem mnoho odkazu na staženi stejnej problem)Nebo jestli nahodou neni nějaka kombinace klaves pro zadani čisel do kolonek OCD,CD,FINNISH.Poraďte prosim nutné jsem zoufalý. :?
2.jpg
potvrdim OK a nic
1.jpg
Zadam do tabulky cd nebo finis a cislo a nic
Naposledy upravil Sabatu dne ned 23. led 2011 21:32:13, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Sabatu
Chcíplotina
Chcíplotina
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 22. led 2011 13:48:20

Re: Problém se zadáváním čísel v NGLE.(OCB,Trigger CD,FINNIS

Příspěvekod Sakul » ned 23. led 2011 11:32:39

Takže jsem to zkusil zadat v mém NGLE a mě to funguje zcela normálně i zadávání funguje z numerické klávesnice a po přidání Triggeru CD tam mám 55.
Skus rozepsat a doplnit obrázky tvůj postup zadávání triggeru. Třeba najdeme problém.

Akorát jsem nepřišel na to jak se zadává v tomhle editoru nějaké OCB, to by mě dost zajímalo.
INFO:
Sakul WORLD: www.sakul.cz/
Sakul YouTube: www.youtube.com/user/sakulraider

Možnost příspěvku (Donate):
Patreon: https://www.patreon.com/sakul
PayPal: SakulRaider@seznam.cz
BU: 670100-2208863541/6210
Uživatelský avatar
Sakul
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1745
Věk: 43
Registrován: úte 30. bře 2010 18:13:08

Re: Problém se zadáváním čísel v NGLE.(OCB,Trigger CD,FINNIS

Příspěvekod Sakul » ned 23. led 2011 21:38:35

Tak mi přijde, že něco děláš hodně špatně. Jak jsi dostal tu Tabulku pro zadání triggeru? Já mám totiž zcela jinou při použití NGLE. Takže tady bych začal hledat problém.

Jinak veškeré volby v TRLE a některé v NGLE (právě ono OCB) se musí potvrzovat klávesou Enter. Je to pozůstatek Dos aplikace. Nicméně mám pocit, že je to napsané v manuálu a nebo se to řešilo už někde ve foru.
Přílohy
NGLE-Trigger.JPG
Takle vypadá moje zadávací okno.
INFO:
Sakul WORLD: www.sakul.cz/
Sakul YouTube: www.youtube.com/user/sakulraider

Možnost příspěvku (Donate):
Patreon: https://www.patreon.com/sakul
PayPal: SakulRaider@seznam.cz
BU: 670100-2208863541/6210
Uživatelský avatar
Sakul
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1745
Věk: 43
Registrován: úte 30. bře 2010 18:13:08


Zpět na TRLE, NGLE a jiné editory


  • Advertisement

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron