Barva vody jako v TR 1-3

Oficiální editor vydaný společně s pátým dílem TR. Umožňuje tvorbu levelů pouze pro modifikovaný engin TR-4 TRLE.
Next Generation Level Editor. Jedná se o neoficiální update TRLE editoru. TRLE + NGLE Editor
  • Advertisement

Barva vody jako v TR 1-3

Příspěvekod Semidio » čtv 28. črc 2011 13:27:02

Ahoj chtěl jsem se zeptat .Miluju barvu a jednoduchost vody tr1-3 jen dali water a dali buť světlo nebo stín a barva byla určena levelem nebo skriptem .Je možnéí nějak udělat abych NGLE mohl taky vodu vytvořit jako oni zaškrtnu aby tam byla voda a bude třeba defaultně zelenomodra jako tr 3 a jen bych dal světlo nebo stín je to možné mě nebaví nastavovat barevnost ve vodě je to zdlouhavé v editoru je voda hezká a ve hře se nepovede.A neznáš nějako u koumbinacu blue red grn aby byla voda jako v tr1,2 nebo tři.
Uživatelský avatar
Semidio
Začátečník
Začátečník
 
Příspěvky: 60
Registrován: stř 27. črc 2011 10:21:29

Re: Barva vody jako v TR 1-3

Příspěvekod Sakul » čtv 28. črc 2011 16:01:47

Osobně jsem vždy vodu ladil dle momentálního použití v levelu a vždy jen barvou. Ale já dělal v DX, takže nevím přesně jaké jsou v tomto rozdíly v těchto dvou editorech. DX to má takové na jedné hromadě a moc nerozlišuje různé druhy stínů jako TRLE.
INFO:
Sakul WORLD: www.sakul.cz/
Sakul YouTube: www.youtube.com/user/sakulraider

Možnost příspěvku (Donate):
Patreon: https://www.patreon.com/sakul
PayPal: SakulRaider@seznam.cz
BU: 670100-2208863541/6210
Uživatelský avatar
Sakul
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1745
Věk: 43
Registrován: úte 30. bře 2010 18:13:08

Re: Barva vody jako v TR 1-3

Příspěvekod Semidio » čtv 28. črc 2011 18:03:59

ja jen že když nechaš vodu v trle defaultně traj je bíla ale pod vodou když čumiš ven na hlladinu je vše zelene ale voda je bila
Uživatelský avatar
Semidio
Začátečník
Začátečník
 
Příspěvky: 60
Registrován: stř 27. črc 2011 10:21:29


Zpět na TRLE, NGLE a jiné editory


  • Advertisement
SvetHostingu.cz - ideální webhosting

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků