Chybné Title.TR4

Oficiální editor vydaný společně s pátým dílem TR. Umožňuje tvorbu levelů pouze pro modifikovaný engin TR-4 TRLE.
Next Generation Level Editor. Jedná se o neoficiální update TRLE editoru. TRLE + NGLE Editor
  • Advertisement

Chybné Title.TR4

Příspěvekod Adam11 » stř 07. zář 2011 11:56:28

Dobrý ďeň

Vytvoril som si Title level s 2 izbamy a prekopíroval som ho namiesto pôvodného Title.TR4, čiže som si vytvoril vlastné title
no chyba je v tom že ak pustím nejaký level, uložím ho a znovu loadnem tak sa mi hra vypne, alebo keď Lara v tom leveli zomrie tiež sa hra vypne, chcem sa vás spýtať, že kde mám chybu
Skúšal som aj zmeniť Load Camera v skripte a stále sa mi to vypne

pracujem v NGLE

Za radu vopred ďakujem :)
Uživatelský avatar
Adam11
Chcíplotina
Chcíplotina
 
Příspěvky: 22
Registrován: úte 14. čer 2011 12:19:44

Re: Chybné Title.TR4

Příspěvekod Sakul » stř 07. zář 2011 12:26:48

Správně napsaný script je základ. Nicméně většinou pokud je chyba ve scriptu v položce Load Camera, většinou to padá už při pokusu načíst title. Podle mého je nějaká chyba přímo v title. Bohužel těch chyb může být neomezeně mnoho. Začít je možno například velký panel textur, příliš objektových dat, nebo i nějaká funkční chyba levelu. Zde chci upozornit, že chyba nemusí být nutně v title, ale i v nějakém jiném levelu. Vše je totiž provázáno. Šikovný fígl jak se hodně chybám v levelech vyhnou a přitom je tam nechat je správně napsaný script s použitím Reset HUD. Tím jde do značné míry eliminovat přenos chyby z levelu do levelu.
Je důležité se nenechat zmást například tím, že s originálním title to funguje a s tím tvím ne. To v žádném případě neznamená, že je chyba v title!!!
Osobně se domnívám, že je vadný nějaký objekt, ať už v title nebo nějakém levelu ve kterém to posléze padá.
INFO:
Sakul WORLD: www.sakul.cz/
Sakul YouTube: www.youtube.com/user/sakulraider

Možnost příspěvku (Donate):
Patreon: https://www.patreon.com/sakul
PayPal: SakulRaider@seznam.cz
BU: 670100-2208863541/6210
Uživatelský avatar
Sakul
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1745
Věk: 43
Registrován: úte 30. bře 2010 18:13:08


Zpět na TRLE, NGLE a jiné editory


  • Advertisement
SvetHostingu.cz - ideální webhosting

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků