Silent Snowy Place (Clara & masha)

Možná jste narazili na nějaký zajímavý level nebo si s nějakým levelem nevíte rady. Napište nám o tom.
Nějaké levely najdete i na webu v sekci: AMATÉRSKÉ LEVELY
  • Advertisement

Silent Snowy Place (Clara & masha)

Příspěvekod Sakul » pát 14. kvě 2010 2:25:03

Silent Snowy Place

Vzhledem k tomu, že stále nemáme sníh (alespoň u nás v Libáni), dávám zde jeden level, který je se zimní tématikou a sníh a led tam rozhodně nechybí. Jedná se o jediný level, ale rozhodně nejde o nějakou kratičkou záležitost. Musím upozornit, že tento level není určen pro úplné začátečníky, protože obsahuje pasáže, které vyžadují velkou zručnost v ovládání Lary (salta s otočkami, skoky do zatáčky a podobně). Také je zde hodně logických hádanek, které však perfektně padnou a opravdu jsem si dlouho takle kvalitně neprocvičil mozek.
V celém levelu je možno najít 4 secrety, takže se snažte. Já osobně jsem našel pouze 3.

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek

Stažení levelu je ve dvou verzích souboru a to EXE a TRx. EXE verzi doporučujeme pro nezkušené hráče. Jde o klasickou klikací instalaci, kdy je level pohodlně nainstalován na Váš PC. Verze TRx je určena spíše zkušenějším hráčům, kteří vlastní i editor ve kterém si danou hru mohou zprovoznit.

DOWNLOAD - EXE - 58MB

DOWNLOAD - TRx - 45MB
INFO:
Sakul WORLD: www.sakul.cz/
Sakul YouTube: www.youtube.com/user/sakulraider

Možnost příspěvku (Donate):
Patreon: https://www.patreon.com/sakul
PayPal: SakulRaider@seznam.cz
BU: 670100-2208863541/6210
Uživatelský avatar
Sakul
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1745
Věk: 43
Registrován: úte 30. bře 2010 18:13:08

Zpět na Právě hrajeme, aneb doporučte nám nějaký level


  • Advertisement
SvetHostingu.cz - ideální webhosting

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků