Station

Pokud pracujete na nějakém vlastním levelu a chcete nám o něm dát vědět, máte zde možnost.
Pokud jste vytvořily nějaký level, nebo celou hru a potřebujete ho před vydáním zkontrolovat od nezávislých hráčů, právě zde je to správné místo.
  • Advertisement

Station

Příspěvekod Sakul » čtv 19. srp 2010 18:08:55

A máme tu první dílko od nového autora. Je tam několik chybek, takže pokud to někdo projedete budeme autor i já rádi.

Malé info:
Název levelu - Station
Určeno pro Hru - Tomb Raider 4 - TRLE
Počet secretů - 0
Autor - RaĎim
Email - radim_@centrum.cz
Home page - bitgoo.cz

Tento level jsem začal vytvářet v březnu 2007. Týden nebo dva jsem na něm dělal, pak jsem si dal pár měsíců pauzu. Takhle jsem ho postupně vytvářel až do července 2009. Tehdy jsem si řekl, že bych ho mohl ještě rozšířit. V srpnu 2010 jsem se ale rozhodl, že ho nechám jak je a zveřejním ho.
Na jednu stranu není level ničím zajímavý - používá standardní objekty a textury z TR4. Na druhou stranu se v něm ale můžete setkat s rozsáhlejšími prostory, než na které můžete být z běžných TR levelů zvyklí. Level začíná u delší dobu nepoužívané vlakové stanice. Na jeden směr jsou koleje zaváté pískem, druhým směrem nalezneme zřícený most přes propast. Dá se ale dostat na druhou stranu, kde přijdeme na pravděpodobný důvod nepoužívání kolejí. Přímo v cestě trati byl ve skále nalezen starý sklep. Památkáři se ale asi neměli k povolení jeho demolice. Mezitím se koleje dostavily jak za sklepem, tak před ním. K propojení ale nikdy nedošlo, takže si budete muset přes skálu nalézt cestu jinou.

Stahujte zde:
Delete link
INFO:
Sakul WORLD: www.sakul.cz/
Sakul YouTube: www.youtube.com/user/sakulraider

Možnost příspěvku (Donate):
Patreon: https://www.patreon.com/sakul
PayPal: SakulRaider@seznam.cz
BU: 670100-2208863541/6210
Uživatelský avatar
Sakul
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1745
Věk: 43
Registrován: úte 30. bře 2010 18:13:08

Re: Station

Příspěvekod radimbitgoocz » sob 28. srp 2010 18:40:44

Přidávám ještě na stažení level z edisku, uložto a letecké pošty, kdyby to někomu z toho hotfile nešlo. Je to stejné jak posílal Sakul.

Delete link
Uživatelský avatar
radimbitgoocz
Chcíplotina
Chcíplotina
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 28. srp 2010 17:43:09

Re: Station

Příspěvekod Sakul » sob 28. srp 2010 21:10:30

Takže jsem to projel už celé a musím uznat, že je to dobré. Samozřejmě jsem narazil na nějaké ty chybky, které alespoň některé půjde poladit a ostatních se v příštím díle vyhnout. Nějaké ukázky chybek jsem přidal formou videa na stažení na konci příspěvku. První je místo, kam by se asi nemělo dostat, druhé je chybějící bariéra u futer dveří a třetí je vadná brokovnice (pravděpodobně stará verze Wadu, kde tato chyba byla). Doporučuji příště použít opravené Wady.
Další chybkou jsou pak nefunkční zvůky pák a dveří. Pro příště to jistě půjde pořešit.
Ještě v krátkosti ke scriptu. Je tam povoleno DOZY, což bych do finální verze zakázal. Nepotřebné levely jsem odebral už při kompilaci levelu do instalátoru.

Takže zhrnuto a podtrženo to hodnotím kladně a rozhodně se těším na další díla.
Pokud hodláš ještě některé z chyb co jsem vyjmenoval opravit budu rád a následně bych to dal na web.

http://download.cz.hellshare.com/fs/station.rar/1602760
INFO:
Sakul WORLD: www.sakul.cz/
Sakul YouTube: www.youtube.com/user/sakulraider

Možnost příspěvku (Donate):
Patreon: https://www.patreon.com/sakul
PayPal: SakulRaider@seznam.cz
BU: 670100-2208863541/6210
Uživatelský avatar
Sakul
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1745
Věk: 43
Registrován: úte 30. bře 2010 18:13:08

Re: Station

Příspěvekod Sakul » ned 29. srp 2010 18:26:33

Ještě jsem zapoměl na jednu věc ohledně scriptu:
Nejsou tam definované předměty a jejich názvy. Stím by to také chtělo něco udělat. Todle se dá celkem snadno odladit a tak by byla škoda to nechat bez povšimnutí.
INFO:
Sakul WORLD: www.sakul.cz/
Sakul YouTube: www.youtube.com/user/sakulraider

Možnost příspěvku (Donate):
Patreon: https://www.patreon.com/sakul
PayPal: SakulRaider@seznam.cz
BU: 670100-2208863541/6210
Uživatelský avatar
Sakul
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1745
Věk: 43
Registrován: úte 30. bře 2010 18:13:08

Re: Station

Příspěvekod radimbitgoocz » úte 31. srp 2010 19:26:29

Právě takové ty věci jako špatné wady (dveře, brokovnice), chybějící zvuky atp. nějak moc neumím opravit. Stejně tak v nastavení skriptu se moc nevyznám. Ale jiank to jedno místo na začátku, kam by se nemělo dostat, ještě opravím. Jenom to bude asi chvilku trvat, protože poslední dobou toho času moc není.
Uživatelský avatar
radimbitgoocz
Chcíplotina
Chcíplotina
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 28. srp 2010 17:43:09

Re: Station

Příspěvekod radimbitgoocz » úte 31. srp 2010 20:10:32

Tak nakonec jsem zjistil, že mám TRLE pořád nainstalovaný, takže to netrvalo tak dlouho a opravil jsem to hned. Ty špatné wady a zvuky jsou ale pořád stejné. Opravil jsem to místo, kam se dalo dostat. A taky jsem trochu upravil script - neměl by se dát spustit ten cheat a když se dá new game, tak se hned spustí ten level. Toť vše.

Delete link
Uživatelský avatar
radimbitgoocz
Chcíplotina
Chcíplotina
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 28. srp 2010 17:43:09

Re: Station

Příspěvekod Sakul » úte 31. srp 2010 20:39:51

OK
Takže během tohoto týdne to dám na web.
INFO:
Sakul WORLD: www.sakul.cz/
Sakul YouTube: www.youtube.com/user/sakulraider

Možnost příspěvku (Donate):
Patreon: https://www.patreon.com/sakul
PayPal: SakulRaider@seznam.cz
BU: 670100-2208863541/6210
Uživatelský avatar
Sakul
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1745
Věk: 43
Registrován: úte 30. bře 2010 18:13:08


Zpět na Připravované levely a Beta testy


  • Advertisement
SvetHostingu.cz - ideální webhosting

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron