Než napíšete svůj příspěvek !!!

Druhé dílo z dílny CSP Teamu. Tentokráte na enginu Tomb Raider 3. Je sice kratší než první projekt, ale jistě stojí za zahrání. CELTIC RUINS
  • Advertisement

Než napíšete svůj příspěvek !!!

Příspěvekod Sakul » pon 02. srp 2010 14:37:09

Abychom maximálně urychlili řešení Vašich dotazů, řiďte se prosím při zakládání příspěvků tímto postupem:

V první řadě bych chtěl všechny upozornit na jednoduchý fakt, kterým je, že ze zásady nikomu neradím formou Emailu, Skype a Chatu. Takže pokud má někdo dotazy týkající se nějakého tématu na některém z mých webů, prosím ptejte se v příslušném tématu tohoto fóra. Tento postup je proto, že neustále jsem bombardován dotazy, které se stále opakují a nemám čas a náladu dělat každému soukromé školení na Emailu, Skype nebo Chatu. Pokud svůj dotaz napíšete do fóra bude na něj odpovězeno a zároveň bude sloužit i dalším. Ti, kteří argumentují tím, že musejí na odpověď čekat, stejně automaticky Banuju, takže s takovýmto nebo podobným argumentem vůbec za mnou nechoďte. Takže doufám, že jsme si to dostatečně vyjasnili a nebudou vznikat zcela zbytečná nedorozumění.

1. Zkontrolujte v celém fóru, zda již nebyl někde Váš problém řešen.
2. Zkontrolujte v celém fóru, zda nebyl již řešen nějaký podobný problém tomu Vašemu.
3. Pro oba předchozí body použijte ideálně funkci HLEDAT nebo Pokročilé hledání v pravém horním rohu fóra.
4. Pokud jste našli nějakou podobnost nebo shohu přidejte Váš dotaz do již založeného tématu.
5. Pokud jste Váš problém nebyli schopni najít zde na tomto fóru, zkuste ještě staré fórum http://www.stare-forum.tode.cz . Do tohoto starého fóra již nejde nic vkládat a tak pokud najdete podobnost s nějakým tam obsaženým tématem, tak ho pěkně překopírujte sem a tady v něm budeme pokračovat.
6. Pokud jste shodu nenašli založte tedy vlastní téma.
7. Chvilku přemejšlejte jak Vaše téma nazvete, aby maximálně přesně název vystihoval Váš problém.
8. Když máte název, opět přemejšlejte, jak nejlépe Váš problém popsat. Zde automaticky počítejte, že nikdo netuší co Vám nejde a proto je potřeba to popsat důkladně. Jedna věta nikdy nestačí.. Vždy popište vše od začátku. Například: Pracuji v editoru DXTre3D a nedaří se mi vytvořit místnost, aby v ní mohla Lara plavat. Lara vodou normálně prochází a nechce plavat. Používám engin Tomb Raider 3. Skoušel jsem to v několika místnostech s vodou, ale všude je to stejné. Dosud jsem nikdy level s vodou nedělal a tak si nejsem jistý, zda nedělám někde chybu.
Dále musí automaticky následovat popis jak definujete vodu do místnosti a veškeré úkony s tímto spojené.
9. Protože samotný popis v mnoha případech nestačí, připojte obrázky, kde je Váš problém jasně patrný. Pokud Vám nějaký program vyhazuje nějaké chybové hlášení automaticky přidejte k popisu obrázek této chyby. Nikdy se nesnažte vlastními slovy tlumočit chybu. Vždy jedině její buď naprosto doslovná citace, ale lépe udělat její obrázek.
10. Pokud je problém například v nějakém editoru vždy připojte soubory (zkompilovaný level, projekt, texturový set), kde je chyba patrná a přitom ji co nejpřesněji definujte. Pokud například nefunguje plavání v levelu jako v příkladu, který jsem uvedl, je nutné pokud přikládáte i level, ve kterém to nefunguje, aby jste uvedli i konkrétní číslo místnosti, kde je problém, pokud level obsahuje místností více.
11. Vždy toho pište tolik, jako když chcete o dané chybě (problému) napsat román. Přemejšlejte u toho a opravdu pište i to co jste pro vyřešení již skoušely a jaký to mělo efekt.

PS:
Na otázku: Proč mi Lara nechce plavat ?
Odpovídám stejně stručně: Nevím !

Čím stručnější bude definice problému, tím kratší bude moje odpověď.
INFO:
Sakul WORLD: http://www.sakul.cz/
Sakul Diskuse: http://www.forum.sakul.cz/

Možnost příspěvku (Donate):
PayPal: SakulRaider@seznam.cz
BU: 670100-2208863541/6210
BTC: 12JRVcmawzEPtgTd9SgC5ujDCGaUrgZ9vt
Sakul
Administrátor
Administrátor

Věk: 38

Zpět na Celtic Ruins - diskuse